Weibu, Snapdragon 835’li bir Windows 10 dizüstü bilgisayarı duyurdu

Weibu, Snapdragon 835’li bir Windows 10 dizüstü bilgisayarı duyurdu

Çinli bilgisayar üreticisi Weibu, geçen hafta Çin pazarı için yeni bir dizüstü bilgisayar serisi duyurdu. Şirket, yeni dizüstü bilgisayarlarını Hong Kong’daki Global Resources fuarında duyurdu.

Weibu H serisinin bir parçası olan yeni Weibu H133W-MY, bir Çin menşeili ilk “Her Zaman Bağlı Bilgisayar”dır ve Snapdragon 835 ARM tabanlı bir işlemci ile birlikte gelir. Birçok şirket, cihazlarının çeşitli modellerinde daha güçlü Snapdragon 850’yi kullanırken, şirket Snapdragon 835 işlemcili Windows 10 dizüstü bilgisayarını duyurdu.

Cihaz, Snapdragon 850 ile piyasaya sürülen modellerden daha yavaş olacaktı. Şu anda Weibu, 5.000 mAh pil ile gelen Windows 10 cihazının herhangi bir fiyatlandırma detayını açıklamadı.

ACPC

Cihaz ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB depolama ile desteklenen 13,3 inç piksel IPS ekrana sahip. Şirket, bir kulaklık jakı ile birlikte bir USB Type-A ve Type-C bağlantı noktaları içeriyor ve Windows ARM cihazlarının çoğu gibi fansız bir tasarımla geliyor.

Weibu H133W-MY ayrıca 1 MP web kamerasına sahiptir ve bağlantı için 802.11ac WiFi ile birlikte gelir.

Çin gibi pazarlardaki uygun fiyatlı çözümler sonunda girişime yardımcı olacağından, ARM üzerinde Windows 10 için bu iyi bir haber.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*