WiFi Dosya Aktarımı için En İyi 4 Android Uygulaması

WiFi Dosya Aktarımı için En İyi 4 Android Uygulaması

Hiç kendi ev sinema sisteminizi yapmak istediniz mi? Eğer öyleyse, bu sizin için rehber! Bu yazıda, OpenELEC ve Kodi tarafından desteklenen bir ev eğlence sisteminin nasıl kurulacağını gözden geçireceğiz. Kurulum ortamının nasıl oluşturulacağını, yazılımı hangi cihazların çalıştırabileceğini, nasıl kurulacağını ve bilmeniz gereken diğer her şeyi gözden geçireceğiz!

Cihaz seçme

Yazılımı medya merkezinde kurmadan önce bir cihaz seçmeniz gerekir. OpenELEC çok sayıda cihazı destekler. Sıradan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan Raspberry Pi 2/3, vb.’ye kadar. Seçilen bir cihazla, OpenELEC sistemindeki medyaya nasıl erişeceğinizi düşünün ve onu kullanıma hazır hale getirin.

Not:Kodi tabanlı OpenELECis olduğundan, oynatılabilir medya (Samba ağ paylaşımları, harici cihazlar vb.) yüklemenin birçok yolu vardır.

Kurulum diskini yapmak

OpenELEC kurulum diski, en az 1 GB’lık bir USB flash sürücü gerektirir. Geliştiriciler şu anda bir ISO dosyası dağıtmadığından, yazılımı kurmanın tek yolu budur. Bunun yerine Araw IMG dosyasının oluşturulması gerekiyor. Cihazınıza karşılık gelen bağlantıyı seçin ve ham disk görüntüsünü indirin. İle… Devamını oku]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*