Windows 10 için FeedLab büyük bir güncelleme aldı

Windows 10 için FeedLab büyük bir güncelleme aldı

FeedLab, Windows 10 için üçüncü taraf bir uygulamadır. Uygulama, şimdi Windows 10 kullanıcıları için yeni ve büyük bir güncelleme alıyor. Uygulama, yeni sürüm 3.0’a yükseltildi. Güncelleme, Akıcı Tasarım Öğeleri, yeni ayar seçenekleri, klavye kısayolları ve daha fazlasını içeren birçok yeni özellikle birlikte gelir.

En son güncellemeye sahip FeedLab, uygulamanın artık Almanca, Portekizce ve İspanyolca konuşanlara çevrilmesine ve yerelleştirilmesine izin veriyor. Güncelleme ayrıca uygulamasına Akıcı Tasarım efektlerini de getirdi. Akıcı Tasarım efektleri, Ayarlar bölümüyle birlikte uygulamanın kaydırma çubuğu menüsünde görülebilir.

Ekip, yeşil rengi kaldırarak ve Fluent Design bulanıklık efekti öğelerini ekleyerek yeniden tasarlanmış yeni bir ayarlar bölümü getirdi. En son güncelleme ile tüm Windows 10 cihazlarınız arasında hesapları senkronize etmek de artık mümkün.

Ayrıca, en son güncellemeden sonra FeedLab’ın gelişmiş paylaşımını devre dışı bırakabilecek ve Windows 10 paylaşım seçeneğini kullanabileceksiniz. Ekip ayrıca “Bir günden daha eski okundu olarak işaretle” ve “Bir haftadan daha eski okundu olarak işaretle” adlı iki yeni işlemin yanı sıra Facebook üzerinden makale paylaşma sorununu düzeltti.

Uygulamaların canlı döşemesi, geliştiricilerin artık kilit ekranında okunmamış makale sayısını sabitleme seçeneği eklemesiyle bazı iyileştirmeler aldı. Uygulama şu anda Microsoft Store’da ücretsiz olarak indirilebilir ve aşağıdaki bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz.

Windows 10 için FeedLab’ı indirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*