Windows 10 Mobile ve PC için Fitbit yeni özelliklerle güncellendi

Windows 10 Mobile ve PC için Fitbit yeni özelliklerle güncellendi

Microsoft, Windows 10 Fall Creators Update’i 17 Ekim’de PC’ler ve Tabletler için kullanıma sunmaya başladı. Aşamalar halinde kullanıma sunulmasına rağmen, Microsoft bildirilen sorunları çözemez. Artık birçok kullanıcı, Windows 10 Fall Creators Update’i yükledikten sonra Windows Hello’ya erişemediklerini bildirdi.

Microsoft topluluk forumlarındaki birkaç kullanıcı, Windows Hello’nun HP Spectre x360 aygıtlarında ve Surface Pro’da (2017) Windows 10 Fall Creators Update’te çalışmadığını ortaya çıkardı. Ayarlar uygulamasında, Windows Hello’yu yapılandırmaya çalıştığınızda, Windows 10 Fall Creators Update cihazlarında “Windows Hello bu cihazda mevcut değil” hatası görüntülenecektir.

Ancak, Windows Hello, Windows 10 Fall Creators Update’i yüklemeden önce düzgün çalışıyordu. Birkaç kullanıcı, Windows Hello’nun HP Spectre x360 ve Microsoft Surface Pro’da çalışmayacağını onayladı. Bir yazılım sorunu gibi görünüyor ve cihazların donanım yapılandırmasıyla ilgili değil.

Bir kullanıcı, ekranda “Windows arıyor” yazarken kameranın yüzü algılamadığını açıkladı. Microsoft, hatanın farkında olduğunu doğrulamadı ve yalnızca küçük bir kullanıcı grubu etkilendiğinden, şirketin hatayı bir düzeltme ile çözmesi pek olası değildir.

Şu an itibariyle, çalışıyor gibi görünen tek çözüm Windows 10 PC’leri sıfırlamak. Verileri kaybetmezsiniz, ancak tüm özelleştirme ve ayarlar varsayılana sıfırlanır, bu, birçok kullanıcı için Windows Hello hatasını düzeltir ve Microsoft’un hatayı yakın zamanda çözmesi beklenmediğinden, bilgisayarınızı istediğiniz zaman sıfırlayabilir ve bize bildirebilirsiniz. Sonuç aşağıdaki yorumlarda.

Windows 10 Mobile ve PC için Fitbit, yeni özellikler ve performans optimizasyonu ile büyük bir güncelleme alıyor. Fitbit kısa süre önce şirketin kullanıcılar olduğu sürece Windows 10 Mobile’a bağlı olduğunu doğruladı ve en son Fitbit Ionic akıllı saat de Windows platformunda destekleniyor.

Bugün, Fitbit 2.26.2 sürümüne güncelleniyor ve yeni sürüm Mobil ve PC dahil tüm Windows 10 cihazları için mevcut. Güncelleme, uygulamanın Windows Phone’daki performansını artırıyor, daha önceleri yavaştı, ancak şimdi genel performansta önemli bir gelişme göreceksiniz.

Fitbit, Fitbit Ionic için çalma listeleri oluşturmanıza izin veren yeni bir özellik ekleniyor, masaüstündeki uygulamadaki sürükle ve bırak özelliği kullanılarak kolayca oluşturulabilir. Bir platform oluşturmak için tek yapmanız gereken, eklemek istediğiniz şarkıları sürükleyip bırakmak. Ancak Fitbit, kopyalama işlemindeki hataları önlemek için müzik aktarılırken bir çalma listesini değiştirme özelliğini kaldırmıştır.

En son güncelleme, bazı müşterilerin Ionic’te Strava hesaplarını onaylayamaması sorununu da düzeltti. Yukarıdaki değişikliklerin dışında, şirket bazı hataları düzeltti ve düşük kaliteli cihazlarda uygulamanın kararlılığını iyileştirdi. Windows 10 için Fitbit2.26.2 kullanıma sunuldu, Microsoft Store’dan indirebilirsiniz.

Windows 10 için Fitbit’i indirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*