Windows 10 ve Windows 10 Mobile için Geri Bildirim Merkezi yeni güncelleme aldı

Windows 10 ve Windows 10 Mobile için Geri Bildirim Merkezi yeni güncelleme aldı

Microsoft, birkaç hafta önce Sürüm Önizleme Ring Insiders için Windows 10 PC’lerde ve Tabletlerde Outlook Mail uygulaması için odaklanmış gelen kutusu özelliğini yayınladı. Odaklanmış Gelen Kutusu, kullanıcıların önemli bir e-postaya daha fazla odaklanmasına yardımcı olur. Posta uygulaması artık kullanıcıların en önemli e-postaları ilk önce kontrol etmesini kolaylaştıran iki yeni Odaklanmış ve Diğer sekmesiyle birlikte geliyor.

En önemli e-postalar artık ayrı bir Odaklanmış Sekmede sunulacak ve diğer e-postalar Diğer Sekmesi altında gösterilecek. Bu güncelleme daha önce Windows 10 PC kullanıcıları için mevcuttu ve şimdi güncelleme, Fast Ring’de oturum açmış Windows 10 Mobile kullanıcıları için kullanıma sunuldu.

Güncelleme şu anda Fast Ring’de Windows Insiders’a yayılıyor ve henüz almadıysanız güncellemenin cihazınıza ulaşması için birkaç gün beklemeniz gerekecek. Yukarıda belirttiğimiz gibi, yeni Odaklanmış Gelen Kutusu, Outlook Posta uygulamasındaki ve hemen ilgilenmenizi gerektiren en önemli e-postayı kontrol etmenize yardımcı olur.

Güncelleme şu anda Fast Ring Insiders’a sunuluyor ve aşağıdaki Microsoft Store bağlantısını tıklayarak Windows 10 Mobile için indirebilirsiniz.

Windows 10 için Posta ve Takvim uygulamasını indirin.

Ohhh, ölmediler. Android ve ios’tan 1 yıl sonra mobile geliyorlar. Yaşıyorlar. OOOOHHHHH.

Microsoft, temel uygulamalarında geliştirmeler ve yeni özellikler sunarak uygulamasının performansını iyileştirmek için çok çalışıyor. Fotoğraflar uygulaması için yeni özelliklerin ardından şirket, Windows 10 PC ve Windows 10 Mobile kullanıcıları için Geri Bildirim Merkezi uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı.

Son uygulama güncellemesi, uygulamayı şu anda Windows Insiders’a sunulan 1.1708.2831.0 sürümüne yükseltti. En son güncelleme, uygulamaya bazı geliştirmeler ve yeni özellikler getiriyor.

Kullanıcı, kendisi tarafından gönderilen geri bildirimde yeni bir etkinlik olduğunda artık bir Tost Bildirimi alacak. Ayrıca, yeni Gelişmiş Teşhis sekmesinde geri bildirim göndermeden teşhis toplayabileceksiniz.

Microsoft Mühendisi tarafından sorulan anket sorularını yanıtlayacak olan kullanıcılar, alınan geri bildirim üzerinde çalışan Mühendisin adını ve görüntüsünü artık görebilecek.

Microsoft, forumda ortaya çıkan sorunu çözmek için daha fazla bilgi veya ekran görüntüsü aradığında Geri Bildirim Merkezi’ne yeni “Daha fazla ayrıntı gerekli” seçeneği eklendi. Yapılan Değişiklikler veya Daha fazla ayrıntı gerekli gibi yanıtların konusuna göre arama sonuçlarını filtrelemek, en son güncellemeden sonra artık mümkün.

Profil sayfası artık kullanıcının Cihaz veya Kullanıcı Kimliğini gösteriyor ve kullanıcıların teşhislerini ve kilitlenme dosyalarını cihazlarda yerel olarak kaydetmelerine izin veriyor. Geri Bildirim Merkezi’ni kullanmanın faydalarını bildirmek için hatırlatıcı olarak oturum açmamış kullanıcılar için yeni bir bildirim açılır.

Geri Bildirim Merkezi’nin en son güncellemesi şu anda Microsoft Store’dan indirilebilir ve bu bağlantıyı tıklayarak alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*