Windows 10 ve Windows 10 Mobile için Skype Önizleme Uygulaması Production Ring kullanıcıları için güncellendi

Windows 10 ve Windows 10 Mobile için Skype Önizleme Uygulaması Production Ring kullanıcıları için güncellendi

Microsoft, Windows 10 ve Windows 10 Mobile için Office Lens uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı. Uygulama, yeni 16.0.6623.0 sürümüne yükseltildi. Güncelleme tüm Windows 10 kullanıcılarına geliyor. Şirket, Windows 10 ve Windows 10 Mobile için Office Lens uygulaması için küçük bir güncelleme yayınladı.

Güncelleme, Windows 10 ve Windows 10 Mobile’daki uygulama için Hata düzeltmeleri ile birlikte gelir. Aşağıda Mağazadan değişiklik günlüğü var.

Değişiklik günlüğü:

Office Lens uygulamasının güncellemesi Mağaza’da yayında ve alternatif olarak aşağıdaki bağlantıya tıklayarak da edinebilirsiniz. Güncellemeden sonra yeni bir şey bulursanız bize bildirin.

Windows 10 için Office Lens’i indirin.

Üretim Halkası, içeriden değil, genel yayındır. Neden “Production Ring Insider” diyorsunuz?

Güncelleme, yalnızca özel mağaza GPO’su ayarlandığında Mağaza açılışında Bilgisayar ve Okul hesaplarının kilitlenmesiyle ilgili en az bir sorunu düzeltir.

Microsoft bugün, Windows 10 ve Windows 10 Mobile için Skype Önizleme Uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı. Uygulama, yeni 11.10.152.0 sürümüne yükseltildi. Güncelleştirme, Production Ring’deki tüm Windows 10 kullanıcıları için mevcuttur.

Güncelleme herhangi bir değişiklik günlüğü olmadan gelir ve ayrıca Mağaza’da belirtilen hiçbir şey yoktur. Ayrıca, en son güncellemeden sonra uygulamada görülen hiçbir görünür değişiklik veya özellik yoktur. Dolayısıyla güncellemenin bir hata düzeltme ve performans iyileştirme güncellemesi olduğunu varsayabiliriz.

Skype Önizleme Uygulaması güncellemesi mağazada yayında ve alternatif olarak aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Güncellemeden sonra yeni bir şey bulursanız bize bildirin.

Windows 10 için Skype Önizleme Uygulamasını İndirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*