Windows 10’da bir tema nasıl kaldırılır

Windows 10’da bir tema nasıl kaldırılır

Microsoft, Çevrimdışı Haritalar için bir güncelleme yayınlıyor. Çevrimdışı Haritalar için sunulan yeni güncelleme, birkaç yeni özellik ve performans iyileştirmesi getiriyor. Güncelleme, tüm Windows 10 cihazları için kullanılabilir.

Herhangi bir güncellemedeki genel iyileştirmelerin yanı sıra bu güncelleme, aşağıdakiler gibi birçok ilginç şeyi de beraberinde getiriyor:

Bu güncelleme sadece Vancouver (Kanada), Lizbon (Portekiz), Baf (Kıbrıs), Pecs (Macaristan), Miskolc (Macaristan) olmak üzere 5 şehir için Transit kapsamını getirmekle kalmıyor. Ayrıca Hollanda, Danimarka ve Norveç’te yeni ulusal transit kapsamını tamamlarlar. Güncelleme ayrıca tüm büyük İspanyol şehirleri için bilgileri birbirine bağlayan renfe trenlerini de getiriyor.

Windows 10 cihazlarda Ayarlar > Sistem > Çevrimdışı Haritalar’a giderek ve Haritaları İndir’i seçerek Çevrimdışı Haritalar’ın en son güncellemesini alabilirsiniz. Bu son güncellemede başka ek değişiklikler bulursanız, aşağıdaki yorumda bize bildirin. Daha fazla güncelleme için Windows Son’da kalın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*