Windows için Fenice, yeni özellikler ve iyileştirmeler içeren bir güncelleme alıyor

Windows için Fenice, yeni özellikler ve iyileştirmeler içeren bir güncelleme alıyor

Daha dün, Skype Önizleme Uygulamasının bu hafta veya önümüzdeki hafta Windows 10 Mobile’a geleceğini onayladık. Artık Microsoft, Windows 10 Mobile’da Insider’lar için Skype Önizleme Uygulamasını fiilen kullanıma sundu.

Yeni Skype UWP Önizleme Uygulaması uzun zamandan beri şirket tarafından test ediliyor ve başarılı testlerden sonra Uygulama artık Windows 10 Mobile için resmi olarak kullanılabilir. UWP uygulaması, birçok yeni özellikle birlikte yeniden tasarlanmış bir Arayüz içerir. Şirket, Skype Blog’daki yeni özellikleri yayınladı.

Değişiklik günlüğü:

“Bugün, Windows 10 Mobile için yeni Skype Önizleme’nin yanı sıra Windows 10 PC’ler için güncellenmiş bir Skype Önizleme’yi Windows Insiders Programı üyelerine sunmaya başladık.

Bu sürüm, Windows 10 telefonunuza en çok istenen Skype özelliklerinden birini getiriyor: grup görüntülü arama yapma yeteneği. En fazla 25 arkadaşınızı ve ailenizi ücretsiz bir grup görüntülü aramasında bir araya getirebilir, 1:1 aramayla yüz yüze konuşabilir, sohbetinizi canlandırmak için fotoğraf, ifade ve Mojis paylaşmak için arkadaşlarınıza anında mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca Skype’ı açmanıza gerek kalmadan Skype mesajlarına hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

Bu yazın ilerleyen saatlerinde Windows 10 Mobile’da Skype’a SMS geçişi de dahil olmak üzere yeni özellikler getireceğiz. Bu özellik sayesinde, bir Windows 10 PC veya Windows 10 telefondan SMS mesajları gönderebileceksiniz ve size metin, grup mesajı ve fotoğraf gönderme ve alma yeteneğinin yanı sıra tek bir uygulamada tek bir görünüm kazandırabileceksiniz. SMS ve Skype konuşmalarınız.

Bu güncellenmiş Skype Önizlemesi, Windows PC için de mevcuttur. Son sürümümüzden bu yana, diğer Skype istemcilerindeki daha birçok popüler iletişim özelliğini ekledik: cep telefonlarını ve sabit hatları düşük tarifelerle arayabilir, sesli mesaj bırakabilir ve alabilir, bir arama yapabilirsiniz. tutun ve arama bekletme özelliğine sahip bir aramadaysanız aramayı yanıtlayın. Aramada insanları bulmanızı kolaylaştırdık. Sesli ve görüntülü aramalar için dosya paylaşımı, ekran paylaşımı ve çeviri gibi ek işbirliği araçları ekledik. Skype’ta günlük mesajlaşmaya uzmanlık, ürünler, hizmetler ve eğlenceyi getirmenin yeni bir yolu için Skype Botlarının bir önizlemesini de yayınladık. Son olarak, genel uygulama performansında ve deneyiminde birçok iyileştirme yaptık. Bir şans ver!”

Not: Bu güncelleme şu anda yalnızca Redstone’daki Insider’lar için görülüyor, Sürüm Önizleme’deki Insider’lar için değil. Insider programına kayıtlıysanız, UWP Uygulamasını indirebilirsiniz ve İçeriden Olmayanlar için bu Uygulama, Yıl Dönümü Güncellemesi 2 Ağustos’ta yayınlandığında kullanılabilir olmalıdır.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Uygulamayı indirebilir ve yeni uygulama hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlarda bize bildirebilirsiniz.

Windows 10 Mobile için Skype Önizleme Uygulamasını İndirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*