Windows Phone için WhatsApp Beta Güncellendi

Windows Phone için WhatsApp Beta Güncellendi

Windows telefonları için Telegram, bugün 1.25.0.0 sürümüne götüren bir güncelleme aldı. Güncelleme, gönderilen mesajları düzenleme ve daha fazlası gibi bazı heyecan verici yeni özellikler ekler. Lütfen aşağıda tam değişiklik günlüğünü bulun. Ne yaptığınızla ilgili yorumları bize bildirin. yeni özellikleri düşün

Yazım hatalarına veda! Bugünden itibaren, mesajlarınızın metnini gönderdikten sonra düzenleyebilirsiniz. Bu, gruplar ve bire bir konuşmalar dahil olmak üzere tüm Telegram sohbetlerinde çalışır.

Bir mesaja uzun dokunun ve ardından ‘Düzenle’ye basın. Masaüstündeyseniz, son mesajınızı düzenlemek için yukarı ok düğmesine basın. Hangilerinin değiştirildiğinin anlaşılmasını kolaylaştırmak için mesajlar küçük bir ‘düzenlenmiş’ etiket görüntüler.

Gruplardaki diğer kişilerden bahsetmek, grubun sesini kapatsalar bile onlara mesajınız hakkında bir bildirim gönderdiği için kullanışlıdır. Bugünden itibaren, bir kullanıcı adı olmasa bile bir gruptaki herhangi bir üyeden bahsedebilirsiniz. sadece şunu yazın @ simgesini tıklayın ve kime hitap etmek istediğinizi seçin. Kolay!

İnsanlara hitap etmekten bahsetmişken, Arama’daki yeni Kişiler listesini kullanarak artık son sohbetlerinize çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

En sevdiğiniz satır içi botlara erişmenizi de kolaylaştırdık. Ek menüsünü aşağı kaydırmanız yeterlidir ve işte oradalar. Onları ne kadar çok kullanırsanız, o kadar yükseğe tırmanırlar.

Doğal olarak, en az bir kez kullandıysanız, ek menüsünde yalnızca satır içi botları göreceksiniz. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız @youtube, @gif veya @imdb’yi deneyin. Satır içi botların nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi için bu gönderiye göz atın.

Botlardan, kanallardan ve genel gruplardan iletilen mesajlara hızlı paylaşım düğmeleri ekledik. Çıkartmalı mesajlarla ilgili bildirimler, genel fikri ilk bakışta anlamanız için artık ilgili emojiyi gösterecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*