Xiaomi 12 Ultra Enhanced Edition kamera özellikleri ortaya çıktı

Xiaomi 12 Ultra Enhanced Edition kamera özellikleri ortaya çıktı

Hatırlarsanız, bu hafta başlarında bir söylenti vardı. Xiaomi 12 serisi sahip olabilir Ultra Gelişmiş Sürüm. Bu muhtemelen Xiaomi 12 Ultra’nın bir alt çeşididir, bu nedenle pek çok şey benzer olmalıdır. ama bizde var bununla ilgili bazı bilgiler.

Xiaomiui’ye göre (GSMArena aracılığıyla), Xiaomi 12 Ultra ve Xiaomi 12 Ultra Enhanced Edition için kamera özellikleri aynı olmalıdır. Her ikisinin de 50MP ana kamera (Samsung GN5 sensörü) ve üç adet 48MP kamera ile gelmesi bekleniyor. 48MP kameralardan en az biri ultra geniş kamera olacak ve maksimum dijital yakınlaştırma yine 120x olmalıdır.

Bunun yanı sıra iki model de Snapdragon 898 yonga seti ile gelecek. Xiaomi 11 Ultra’nın özelliklerine göre 12 GB RAM, 256 GB dahili depolama ve 5000 mAh veya daha fazla pile sahip olması gerekiyor. Ayrıca ekran altı kamera ve 120W hızlı şarj olacağı da söylentiler arasında.

Xiaomi 12 Ultra çeşitleri, büyük olasılıkla, tıpkı Xiaomi 11 Ultra gibi, normal Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro’dan aylar sonra piyasaya sürülecek. Bunu söyledikten sonra, üst düzey donanım özellikleriyle ilgilenir miydiniz? Yorumlarda bize bildirin ve gelecekteki güncellemeler için TechNave’de bizi izlemeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*