YotaPhone 2 bu bahar oluyor

YotaPhone 2 bu bahar oluyor

YotaPhone 2 DSC07840

Çift ekranlı YotaPhone’un havalı olduğunu düşünen birçok kişiden biriyseniz, gerçekten de bir devam filminin yolda olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Bildirildiğine göre, şirket bir getirme planlarını doğruladı. YotaTelefon 2 Bu bahardan itibaren Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürülecek.

Cihaz başlangıçta bir IndieGoGo kampanyasıyla sunulacak, burada insanlar para sözü verebilir ve gönderilmeye hazır olduklarında iddialarını bir tanesine yatırabilirler. Akıllı telefonun özellikleri hakkında henüz çok fazla ayrıntı yok, ancak bildirildiğine göre üst düzey bir deneyim sunacaklar ve telefonun maliyetinin 600 doları bulacağı söyleniyor.

Orijinal YotaPhone (yukarıda resmedilmiştir), önde geleneksel bir ekran ve arkada tamamen işlevsel bir e-kağıt ekran içeren akıllı telefonlara benzersiz bir bakış açısı getirdi. İnsanların geleneksel bir OLED veya LCD ekranı açık tutmanın dezavantajlarıyla uğraşmak zorunda kalmadan mesajları ve bildirimleri kontrol etme gibi temel görevleri yapmasına olanak tanır.

YotaPhone 2’nin hem T-Mobile hem de AT&T’de LTE için tam destekle geldiği söyleniyor ve şirket, lansmana hazır olmak için mevcut ürün yazılımını Android 5.0 Lollipop’a yükseltmek için çalışıyor.

[via PhoneScoop]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*