YouTube Red yayında, ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

YouTube Red yayında, ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

YouTube Red YouTube ile tanışın

Geçen hafta YouTube, reklamsız abonelik hizmetini resmen duyurdu. Adı YouTube Red ve yalnızca 9,99 ABD doları karşılığında reklamsız YouTube’un tamamını, orijinal YouTube içeriğini ve Google Play Müzik Tam Erişim’i içerir. Çok tatlı bir anlaşma gibi görünüyor. Bugün, hizmet resmen yayına girdi. Ücretsiz deneme için şimdi kaydolabilirsiniz.

YouTube Red’in bir başka avantajı da videoları çevrimdışı görüntüleme için kaydetme ve arka planda videoları dinleme yeteneğidir. Yukarıda belirtildiği gibi, bu aynı zamanda YouTube’un orijinal içerik üretme girişimini de gösterir. PewDiePie, RoosterTeeth, Fine Brothers, Tobuscus ve CollegeHumor gibi popüler kanallardan şovlar yalnızca YouTube Red aboneliği ile kullanılabilir.

YouTube Red’in alımı titrek oldu. Pek çok insan bu fikre bayılıyor, ancak diğerleri bunun YouTuber izleyicileri arasında bir bölünme yaratacağından korkuyor: Red’i karşılayabilenler ve yapamayanlar. Bu noktaya kadar YouTube herkes için ücretsizdi. Dünyadaki herkes video izleyebilir ve herkesin görebileceği videolar oluşturabilir. YouTube Red hakkında ne düşünüyorsunuz? Kaydoluyor musun?

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*